LOGIN Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:


 

Žalia kava lieknėjimui "Green Coffee"

Įvertinimai:
Žalia kava lieknėjimui "Green Coffee"
zoom Padidinti
Kaina: 11.60 EUR
Sutaupote : -11.60 EUR

Kiekis: 

Žalia kava "Green Coffee"

„Green Coffee 800“ – kas gi tai? „Green Coffee 800“ tai žalios kavos pagrindu pagamintas maisto papildas, padedantis numesti nereikalingą svorį. Žalioji kava gaminama iš tų pačių kavos pupelių kaip ir juodoji kava. Tik žalios kavos atveju kavos pupelės nėra skrudinamos. Be žalios kavos į šio unikalaus lieknėjimo preparato sudėtį įeina daug natūralių ingredientų, veikiančių tam tikras organizmo sritis ir galinčių padėti efektyviai mesti svorį. „Green Coffee 800“ gali padėti mažinti apetitą ir skatinti organizme susikaupusių riebalų deginimą. Deginant riebalus, eikvojamos ir kalorijos. Preparatas taip pat pasižymi ir antioksidacinėmis savybėmis. Maisto papildo sudedamosios dalys, veikdamos kartu su žaliąja kava, dar labiau sustiprina liekninančių savybių turinčios žalios kavos poveikį.
Kaip veikia “Green Coffee 800”? Viena pagrindinių žalios kavos “Green Coffee 800” sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų yra chlorogeno rūgštis. Unikali šios rūgšties cheminė sudėtis gali padėti sureguliuoti cukraus kiekį Jūsų kraujyje. Paprastai cukraus kiekis organizme nėra pastovus ir nuolat kinta dienos metu. Todėl sumažėjus cukraus kiekiui, kyla noras ko nors užkrimsti. O tai deja dažniausiai būna dideliu maistingumu nepasižymintys menkaverčiai užkandžiai ir saldumynai. Deja, bet lengvai su maistu gauta energija nusėda organizme riebalų pavidalu. O jų, susikaupusių riebalų, nėra jau taip lengva atsikratyti. Chlorogeno rūgštis šiuo atveju vėlgi gali padėti. Jos dėka aktyvinama medžiagų apykaita ir greičiau skaidoma su maistu gauta energija. Dar viena chlorogeno  rūgšties savybė yra ieškoti papildomų organizmo energijos šaltinių ir juos panaudoti energijai paversti. Todėl susikaupę riebalai chlorogeno rūgšties dėka gali būti panaudoti energijai gaminti ir taip gali pradėti sėkmingai ir stabiliai kristi svoris.
Green Coffee 800 sudėtis: kava, žolelių ekstraktų mišinys: žaliosios arbatos lapų standartizuotas ekstraktas, kurio sudėtyje yra polifenolio, epigalokatechino galato, kofeino; kalcio citrato malatas, kininio ženšenio šaknies standartizuotas ekstraktas, chromo pikolinatas.
Kas dar naudingo „Green Coffee 800“ sudėtyje? Kofeinas, esantis žalios kavos sudėtyje, suteikia energijos ir didina darbingumą žymiai ilgesniam laikui. Kodėl ilgesniam laikui? O gi todėl, kad žalioje kavoje jo yra daugiau nei juodoje. Priežastis yra ta, kad gaminant juodą kavą ir skrudinant kavos pupeles, skrudinimo metu mažėja natūralių pupelėse esančių sudedamųjų dalių veiksmingumas, tuo pačiu, ir kofeino kiekis ir poveikis. Dar vienas maisto papildo sudėties elementas, suteikiantis organizmui energijos, yra kiniškas ženšenis. Nuo seno žinomos gerosios šio augalo savybės, tonizuojančios organizmą, suteikiančios žvalumo ir energijos, mažinančios nuovargį. Be to, ženšenis liaudies medicinoje jau seniai naudojamas dėl savybių, tonizuojančių skrandžio veiklą, gerinančių smegenų veiklą bei taip skatinančių ilgesnę gyvenimo trukmę. Bendrojo cholesterolio ir trigliceridų kiekio mažinimas, „gerojo“ cholesterolio kiekio didinimas – dar kelios gerosios kiniško ženšenio savybės. Šios ypatybės gali apsaugoti nuo aterosklerozės išsivystymo ir trombų susidarymo. Veikdamas kartu su kitais maisto papildo komponentais, ženšenis gali padėti gerinti medžiagų apykaitą, aktyvinti kitus svarbius biocheminius organizmo procesus ir kartu prisidėti prie lieknėjimo. "Green Coffee 800" vartojimas Suaugusiems žmonėms vartoti po 1 pakelį per dieną. Gerti ryte prieš pusryčius arba dienos metu prieš pietus. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės.
Paruošimas: 1 pakelio turinį užpilti 100 ml verdančio vandens. Gerti karštą arba šiltą.
Svarbu: Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti asmenims, jaunesniems nei 18 metų amžiaus, besilaukiančioms ar maitinančioms moterims.
Grynasis kiekis: 180 g., (18 pakelių po 5 g).
Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
Prekės nėra
Atsiliepimai

Krepšelis

Suma:   0.00 EUR
Toliau

IŠPARDAVIMAS -50%

Right-Banner

 

Litamin