logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Anyžių eterinis aliejus, 10 ml

string(1) "5"
Anyžių eterinis aliejus, 10 ml
zoom Padidinti
Įvertinimai:
2.58 EUR
Sutaupote : -2.58 EUR

Prekės nėra

Aprašymas

Anyžių eterinis aliejus pasižymi baktericidinėmis, spazmolitinėmis, vidurių pūtimą mažinančiomis, diuretinėmis, stimuliuojančiomis, virškinimą skatinančiomis, vidurius laisvinančiomis savybėmis.Tinka visiems odos tipams, gerina odos elastingumą, stimuliuoja riebalų apykaitą, stangrina.
 

Naudojimas

Aromaterapijoje 2 – 5 lašus anyžių eterinio aliejaus lašinant į garintuvus, garų lempas, žvakes, 1 – 3 lašus litrui karšto vandens į inhaliatorius, galimas teigiamas poveikis sergant kvėpavimo takų ligomis, peršalus, kosint, pykinant ar vemiant.

Voniai 3 – 9 lašus anyžių aliejaus maišykite su trupučiu jogurto, medaus, grietinėlės ar druskos ir supilkite į vonią. Naudinga odai, svaigstant galvai, kamuojant nerimui, nervingumui, susijaudinimui.

Masažui ar kosmetikai 5 – 6 lašus šio aliejaus maišykite su 10 – 15 ml bazinio aliejaus ar kremo ir naudokite odos elastingumo gerinimui, stangrinimui, drėkinimui, odos gaivinimui.

Keletą lašų anyžių eterinio aliejaus rekomenduojama užlašinti ant servetėlės ar vatos tampono ir pasidėti šalia, vis pakvėpuojant turint virškinimo sutrikimų, kamuojant migrenai, pagirioms, svaigstant galvai ar staiga susijaudinus.

Atsiliepimai

bcon.lt