logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Depiliacinės vaško juostelės su sraigių ekstraktu 20vnt + 2 servetėlės Victoria Beauty

string(2) "15"
Depiliacinės vaško juostelės su sraigių ekstraktu 20vnt + 2 servetėlės Victoria Beauty
zoom Padidinti
Įvertinimai:
3.50 EUR
Sutaupote : -3.50 EUR

Depiliacinės vaško juostelės su sraigių ekstraktu 20vnt + 2 servetėlės Victoria Beauty Depiliacinės vaško juostelės su sraigių ekstraktu 20vnt + 2 servetėlės Victoria Beauty Depiliacinės vaško juostelės su sraigių ekstraktu 20vnt + 2 servetėlės Victoria Beauty

Aprašymas

Victoria Beauty kūno plaukų šalinimo juostelės su sraigių ekstraktu yra efektyviausias būdas pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus net ir jautriausiai odai. Veiksmingai, greitai ir neskausmingai pašalinkite nepageidaujamus kūno ir kojų plaukus, giliai drėkina ir tonizuoja odą su sraigių ekstraktu. Produkte gausu baltymų, kurie didina odos elastingumą, atkuria odos gyvybingumą.

Su kiekvienu paskesniu šalinimu nepageidaujami plaukeliai tampa silpnesni ir plonesni, todėl plaukelius galima pašalinti ties šaknimis, o tai suteikia puikių ir ilgalaikių rezultatų. Kiekvieną dieną mėgaukitės gražia ir švelniai lygia oda. Produktas tinka žmonėms, turintiems jautrią odą. Kad poveikis būtų raminamas, naudokite pridedamas migdolų aliejaus servetėles (komplekte 2vnt.), kad pašalintumėte vaško likučius ir nuramintumėte sudirgusią odą.

Atsargiai: laikykitės nurodymų, pateiktų pakuotės lapelyje. Laikyti atokiai nuo karščio. Jei produktą naudojate pirmą kartą, išbandykite vašką ant nedidelio odos ploto ir palaukite 24 valandas prieš tepdami ant likusios kūno dalies. Po plaukų šalinimo palaukite 24 valandas prieš tepdami dezodorantą, kvepalus, kremus ar losjonus, kuriuose yra alkoholio. Saugoti nuo vaikų. Tik išoriniam naudojimui.

Atsiliepimai

bcon.lt