logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

 PIRKITE INTERNETU PIGIAU

kaip-apsipirkti3 PAPRASTI PIRKIMO ŽINGSNIAI

 1. Prisiregistruokite >> Registracija užtrunka 3 min.

 2. Padarykite užsakymą >> Užtrunka 1 min.

 3. Apmokėkite per banką >> Užtrunka iki 2 min.

 

 

 

REGISTRACIJA

Pasirinkite pagrindinio Meniu mygtuką "Registracija" ir užsiregistruokite kaip naujas klientas. Registracijos formoje užpildykite visus tuščius laukus ir paspauskite mygtuką "Registruotis". Po registracijos Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas laiškas, kuriame reikia paspausti ant nuorodos, kad aktyvuoti savo paskyrą. Nepaspaudus ant nuorodos gautame laiške Jūsų registracija nebus aktyvuota. Jeige negausite laiško per 5 min., patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutę. Negavus laiško susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

PRISIJUNGIMAS

Patvirtinę registraciją paspauskite Meniu mygtuką "Registracija" ir laukeliuose įveskite savo prisijungimo duomenis - slapyvardį ir slaptažodį, kurį nurodėte registruodamasis kaip naujas klientas. Sėkmingai prisijungę paspauskite mygtuką  El. parduotuvė ir pradėkite apsipirkimą.

 

 

APSIPIRKIMAS

Norėdami įsigyti norimą paslaugą, paspauskite šalia jos esantį mygtuką "Pirkti", jei norite paskaityti prekės aprašymą spauskite "Smulkiau". Paspaudus mygtuką "Pirkti" matysite ją savo Prekių krepšelyje. Norimą prekių kiekį įrašykite langelyje "Kiekis".

 

Jeigu baigėte savo apsipirkimą spauskite mygtuką "Tęsti pirkimą", jeigu ieškosite kitų prekių, spauskite mygtuką "Atgal į parduotuvę".

Norint užbaigti apsipirkimą paspaudus mygtuką "Tęsti pirkimą" pamatysite savo registracijos duomenis, kur visi privalomi laukai turi likti užpildyti. Spauskite mygtuką "Toliau" ir pereisite į apmokėjimo būdų pasirinkimą. Tai galite padaryti dviem būdais: Paypal ir apmokant pavedimu.

 

 

APMOKĖJIMAS

Užsakymą galite apmokėti bankiniu pavedimu.

 

 

Pradėti pirkimą>>

Sužinokite kaip įsigti per 5 min. >>

Apie mus >>

Grįžti į svetainę >>


bcon.lt