logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Prekių paieška


 

Medicininis masažuoklis „Laponka-2“

string(1) "8"
Medicininis masažuoklis „Laponka-2“
zoom Padidinti
Įvertinimai:
6.50 EUR
Sutaupote : -6.50 EUR

Prekės nėra
Medicininis masažuoklis „Laponka-2“ Medicininis masažuoklis „Laponka-2“ Medicininis masažuoklis „Laponka-2“

Aprašymas

Apibūdinimas:
- Medicininis masažuoklis „Laponka-2“ patogiai dedamas į delną, nereikalaujant papildomos atramos ar rankenos, dėl patogios kojų padėties, o tai labai supaprastina masažo procesą ir sumažina įtampą nuo raumenų. dilbis, petys, kaklas, naudotojo nugara.
- Papildomi masažo elementai kiekvienoje iš penkių kojų žymiai išplečia masažuoklio poveikio gilesnėms kūno struktūroms galimybes ir leidžia išgauti ryškesnį ir patvaresnį masažo efektą.

Pagrindiniai poveikio būdai:
- Teisinga masažuoklio padėtis rankoje naudojant: masažuoklis su penkiomis kojomis liečia masažuojamą paviršių, delnas uždedamas ant masažuoklio šerdies natūralioje padėtyje, kad pirštai nepatektų į tarpus tarp kojų masažuoklio. Šioje padėtyje atlikite visus masažo metodus, todėl naudotojo rankos, kaklo ir nugaros raumenyse nesusidarys papildomas stresas ir nuovargis.

Glostymas - švelnūs spiraliniai arba sukamaisiais judesiais, be jokių papildomų pastangų ir spaudimo: pakanka savo rankos ir masažuoklio svorio. Ši technika atliekama kaip preparatas stipresniam poveikiui - trintis, taip pat galutinėje masažo fazėje - atpalaiduojantis.

Trintis - sunkesni sukamaisiais ar spiraliniais judesiais, nededant daug pastangų. Jie atliekami iki nuolatinio karščio pojūčio, po kurio pacientas yra pasirengęs kitam susitikimui - purtymui.

Purtymas- masažuoklis pritvirtinamas prie paciento kūno smūgio srityje ir atliekami staigūs, greiti judesiai iš vienos pusės į kitą, atliekant nedidelę amplitudę, judinant masažuoklį išilgai masažo linijų. Šią masažo techniką rekomenduojama atlikti viena kryptimi (iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų ir tt) ir kiekvienos masažo linijos pabaigoje, tęsiant purtymą, išleisti į šoną, o masažuoklis yra pašalinamas iš kūno, todėl būtina jį laikyti pirštais. Ši technika ne tik padidina limfos tekėjimą ir malšina patinimą, bet ir padidina kraujotaką per kapiliarinius indus, aprūpindama audinius ir organus tinkama mityba ir deguonies tiekimu. Tonizuoja raumenų sistemą, stiprina raumenis ir naikina celiulito darinius. Ant sėdmenų, šlaunų ir nugaros, kartu su purtymu, patartina paliesti.

Bakstelėjimas - masažuoklis paimamas už vienos ar dviejų kojų (šiuo atveju rekomenduojama rodomąjį pirštą pritvirtinti masažuoklio šerdies viduryje, vieną iš kojų laikyti nykščiu, o likusią laisvai - antra) ir pažeistoje vietoje bakstelėkite šepetį, atsipalaidavusį riešo sąnaryje. Ši masažo technika turėtų būti pradėta be pastangų, kad galėtumėte tiesiog pajusti masažuoklio kontaktą su oda (kad nustatytumėte smūgio stiprumo laipsnį ir išvengtumėte nepageidaujamų sužalojimų), tada galite padidinti smūgio stiprumą jei skausmas nekyla. Nerekomenduojama atlikti šios technikos sąnarių srityje ir arti stuburo, taip pat ant galvos.

Slinkimas - masažuoklį suima pirštai tarp kojų. Tada:
- paspauskite masažo elementus ant masažuojamo paviršiaus;
- tęsiant spaudimą, masažuoklis slenka aplink vertikalią ašį (į dešinę arba į kairę). Judėjimas gali būti atliekamas tiek viena kryptimi (po kiekvieno slinkimo masažuoklis nuimamas nuo masažuojamo paviršiaus ir grįžta į pradinę padėtį, po to judesys kartojamas), ir abiem kryptimis (pasukus masažuoklį išilgai ašies viena kryptimi, grąžinkite ją į pradinę padėtį, nepakeldami nuo kūno, panašiu judesiu priešinga kryptimi).

Masažas gali būti atliekamas tiek per drabužius (geriausia medvilninę medžiagą), tiek tiesiai ant kūno, naudojant masažo kremus ar aliejus. Papildomas efektas pasiekiamas masažo metu saunoje ar garinėje pirtyje.

Atlikdami pagrindinius masažo metodus - trynimą, glostymą, bakstelėjimą, suėmimą ir valcavimą - vartotojai gauna ne tik teigiamą poveikį fiziniam poveikiui odos paviršiuje ir viršutiniuose poodinio audinio sluoksniuose, bet ir energinį spalvos poveikį ekspozicija: kiekvienas elementas, kaip jo elemento simbolis, „maitina“ kūną spalvų energija.

Atlikdami masažą, turite keisti metodus, nedarydami pertraukų tarp jų. Masažas turėtų būti pradėtas švelniai ir švelniai, tada jis turėtų būti palaipsniui stiprinamas, o pabaigoje - minkšti, atpalaiduojantys metodai. Stiprios technikos pakaitomis su silpnomis, kiekviena technika kartojama 5-8 kartus.

Limfmazgiai nėra masažuojami.

Visi metodai atliekami limfos keliais - link artimiausių limfmazgių. Tai reiškia, kad nugara masažuojama kryptimi nuo dubens srities iki kaklo ir nuo stuburo iki šonų. Klubas - nuo kelio sąnario iki kirkšnies. Šlaunikaulis - nuo pirštų iki kelio sąnario. Kaklas - nuo galvos odos iki nugaros. Krūtinė - nuo pilvo iki pažasties. Pilvas - pagal laikrodžio rodyklę. Rankos dilbis - nuo riešo iki alkūnės sąnario. Pečiai - nuo alkūnės sąnario iki pažasties duobės. Ranka - nuo pirštų iki riešo sąnario. Nugara ir kryžkaulis - į kirkšnies mazgus.

Masažuoklis itin efektyviai masažuoja galvos, kaklo, kelio, klubo, pečių sąnarius. Tai teigiamai veikia raumenų sistemą: šlaunies, blauzdos, priekinės ir galinės dalies raumenis, dideles raumenų grupes, latissimus dorsi, mentinius, didelius ir mažus krūtinės raumenis, sėdmenų raumenis. Masažas teigiamai veikia visas kūno sistemas ir normalizuoja vidaus organų veiklą. Reguliuoja autonomines organizmo funkcijas: kvėpavimą, kraujotaką, virškinimą ir išsiskyrimą. Lengvai, bet reguliariai naudojant „Laponka“ masažui ar savimasažui, pagerėja odos kvėpavimas, padidėja prakaito ir riebalinių liaukų sekrecinė funkcija.

Masažas naudojant „Laponka“ masažuoklį greitai palengvins nuovargį, atkurs jėgas, palengvins stresą. „Laponka“ masažuoklis pavers jūsų rankas į profesionalų masažuotoją, padarys jus tikru masažo meistru. Naudojant „Laponka“ masažuoklį, klasikinis masažas tapo dar patogesnis.

Masažuoklis „Laponka“ žymiai pagerina sveikatą sergant osteochondroze, kelio sąnarių artritu, radikulitu, esant antsvoriui, gerai susidoroja su celiulitu, lygina kūno, galvos odą, stiprina plaukų šaknis, atkuria jų mitybą.

Masažuotoją „Laponka“ rekomenduojama naudoti namuose, reabilitacijos centruose, mankštos terapijos kambariuose, masažo ir manualinės terapijos centruose, ambulatorinėse ir poliklinikos tarnybose.

Pagaminta iš aplinkai nekenksmingos polimerinės medžiagos.

Dabar jūs turite prieigą prie profesionalių masažo terapeutų įgūdžių namuose. Per kelias minutes pajusite, kaip maloni šiluma pasklinda po visą kūną, jėgos ir gyvenimo džiaugsmas grįžta į jus.

Masažo kremo ar aliejaus naudojimas sustiprins poveikį masažo metu.

Atsiliepimai

bcon.lt