logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Prekių paieška


 

Barsuko taukai, 100ml

string(1) "1"
Barsuko taukai, 100ml
zoom Padidinti
Įvertinimai:
10.95 EUR
Sutaupote : -10.95 EUR

Aprašymas

Barsuko taukai yra vertingas gydomasis produktas. Jo gydomosios savybės yra paremtos biologiškai aktyviais komponentais, reikalingais gyvūnui palaikyti normalias gyvybines funkcijas be vandens ir ir maisto žiemos miego metu, kuris trunka keletą mėnesių.

Barsuko taukai plačiai naudojami tiek tradicinėje tiek oficialioje medicinoje daugiau nei 200 metų kaip labai efektyvus, veiksmingas ir natūralus produktas. Taip yra todėl jog barsuko taukai yra pilnai iki 100% absorbuojami kraujyje, praturtindami jį vitaminais, mikroelementais ir organinėmis rūgštimis, taip reikalingoms organizmui.

Vartojant barsuko taukus stiprėja imuninė sistema, susireguliuoja tinkamas kraujodaros sistemos veikimas. Skrandžio ir žarnyno trakto sekrecinė veikla normalizuojama, padidėja emocinis tonusas.

Barsuko taukai turi baktericidinį poveikį bacillus tuberculosis bakterijai. 

 

Indikacijos

Vidinės: uždegiminių ir infekcinių plaučių ir kvėpavimo takų ligų metu, lydimų kosulio ir skreplių išsiskyrimo (bronchitas, pneumonija, tuberkuliozė, bronchinė astma, ūminės kvėpavimo takų ligos ir kt.), Aterosklerozė, kaip papildomas Omega 3 šaltinis, aukštas kraujospūdis, anemija , hormonų sutrikimai, virškinimo trakto ligos (gastritas, opa, žarnyno atonija), bendras organizmo išsekimas, silpna imuninė sistema, lydima nuolatinių peršalimų, lėtinio nuovargio sindromas

Išorinis: nudegimai, nušalimai, įsipjovimai - kaip žaizdas gydanti medžiaga

Sudėtis

100% natūralūs barsuko taukai.

 

Vartojimas

Vidinis: suaugusiems – vienas valgomasis šaukštas (15 ml) 2 du kartus per dieną valgio metu. Vartojimo kurso trukmė yra vienas mėnesis. Pakartotinas kursas galimas po 2-4 savaičių pertraukos.

Išorinis: pirštų galais užtepti ant pažeistos odos kol susiformuos apsauginė plėvelė.

 

Prieš vartojant maisto papildus būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Atsiliepimai

bcon.lt