logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Prekių paieška


 

Barsuko taukai įtrinimui ir (ar) masažui, 100ml

string(1) "1"
Išpardavimas
Barsuko taukai įtrinimui ir (ar) masažui, 100ml
zoom Padidinti
Įvertinimai:
Sena kaina: 9.95 EUR
6.50 EUR
Sutaupote : 3.45 EUR

Barsuko taukai įtrinimui ir (ar) masažui, 100ml Barsuko taukai įtrinimui ir (ar) masažui, 100ml Barsuko taukai įtrinimui ir (ar) masažui, 100ml

Aprašymas

Barsuko taukai yra vertingas gydomasis produktas. Jo gydomosios savybės yra paremtos biologiškai aktyviais komponentais, reikalingais gyvūnui palaikyti normalias gyvybines funkcijas be vandens ir ir maisto žiemos miego metu, kuris trunka keletą mėnesių.

Vertingas, biologiškai aktyvus produktas, stiprinantis imunitetą ir padedantis naikinti kenksmingąsias bakterijas. Barsukų taukai labai gerai įsigeria į odą, todėl tinka kompresams ir įtrynimams. Barsukų taukais, kaip papildomais vaistais, patariama gydyti kvėpavimo takų, kraujotakos sistemos, virškinamojo trakto ir sąnarių ligas, furunkulus, ilgai negyjančias pūliuojančias žaizdas.

Beje, teigiama, kad jie gydo ir plaučių tuberkuliozę. Gydytis reikia tik šiltais, ne mažiau kaip 20 0C temperatūros taukais. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad barsukų taukai yra ekologiškai švarūs, veiksmingumu ir gydomosiomis savybėmis pranoksta kitus gyvūninės kilmės riebalus.

 Kosuliui malšinti nakčiai barsukų taukais įtrinkite krūtinę.  Jei sergate osteochondroze, radikulitu, neuralgija, skaudamas vietas įtrinkite barsukų taukais ir šiltai apriškite nakčiai. Maitinamoji kaukė senstančiai odai: pakaitinkite verdančio vandens vonelėje šaukštą barsukų taukų, įpilkite šaukštą erškėtrožių aliejaus ir įlašinkite po 20 lašų vitaminų A ir E aliejinio tirpalo. Atskirai išsukite žalią kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus, paskui sumaišykite abu mišinius. Ištepkite veidą ir kaklą, kaukę laikykite 15 min. ir nuplaukite šiltu vandeniu.

 

Naudojimas:
lengvais masažuojančiais judesiais tepti skaudančius sąnarius, persišaldžius įtrinti krūtinės ląstą, kaklą, bronchus, kojų pėdas. Nuo slogos tepti panosę. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.


 

 Sudėtis: barsuko taukai, aromatas. 

Dėl vidinio vartojimo gamintojas nieko nenurodo.

Prieš vartojant maisto papildus būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Atsiliepimai

bcon.lt