logo
Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:

Ci-klim maisto papildas

string(1) "1"
Ci-klim maisto papildas
zoom Padidinti
Įvertinimai:
12.80 EUR
Sutaupote : -12.80 EUR

Prekės nėra

Aprašymas


Kas padeda moterims būnant 50 atrodyti kaip 35 metų?

Ci - Klim analogą žiūrėkite čia >>

 

Kas antrą JAV moteris po 40 metų reguliariai vartoja natūralius preparatus ir kremus, kurių sudėtyje yra FITOESTROGENAI – moteriškų lytinių hormonų augalinis analogas. Iš tiesų, pagrindinė moterų senėjimo priežastis  yra sumažėjusi moterų lytinių hormonų gamyba. Šie pokyčiai yra lydimi įvairių somatinių ir psichikos sutrikimų (karščio pylimas ir padidėjęs prakaitavimas, miego sutrikimai, nervų sistemos dirglumas, dažnai keičiasi nuotaika, apatija ir t.t.), kinta moterų svoris.

Tačiau daug anksčiau (nuo 40 metų) vis labiau pastebima senėjanti oda. Tuo metu lėtėja ląstelių atsinaujinimas, sumažėja kolageno  ir elastino gamyba, sumažėja hialurono rūgšties ir odos gebėjimas išlaikyti drėgmę. Laikui bėgant veido odoje atsiranda pigmentinė dėmės, išsiplėtusios kraujagyslės, raukšlės, vyksta pasikeitimai riebaliniame audinyje: „nukara“ žandai, formuojasi riebaliniai ratilai  po akimis ir smakru, gilėja prienosinės raukšlės. Įtakoti  genetinius  senėjimo pakitimus beveik neįmanoma, tačiau galima sulėtinti odos ir kūno senėjimą, ir kuo ilgiau išsaugoti jaunystę. Siekiant šio tikslo, mes rekomenduojame naudoti natūralų nehormoninį  kompleksą «CI-KLIM ®» (tabletės ir kremas).


Tablečių sudėtyje  yra Blakėžudės (Cimicifuga racemosa) ištrauka, kuri priklauso natūralių fitoestrogenų grupei. Tabletės padeda išlaikyti įprastą hormonų foną.
« Ci-Klim ®» yra gerai toleruojamas, jį rekomenduojama vartoti nuo 40 metų, ir toliau vartoti po menopauzės.
« Ci-Klim ®» - tai preparatas, kuris padeda išlaikyti jaunystę ir sveikatą.

Ci - Klim analogą žiūrėkite čia >>

Atsiliepimai
zyyydre, 14.12.2015
Sveiki,labai norėčiau pas jus nusipirkti maisto papildą CI-KLIM,ar dar žadate turėti šių tablečių?

bcon.lt